Επικοινωνία

Για οποιαδήποτε απορία, διευκρίνιση ή ακόμη και κάποια διόρθωση επί των δεδομένων που παρατίθενται σε αυτόν τον δικτυακό τόπο μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με την σχετική φόρμα επικοινωνίας.

Τέλος, αν είχατε συμμετάσχει στην εκλογική διαδικασία ως υποψήφιος παράταξης ή ως παρατηρητής και θέλετε να καταγραφεί η προσωπικής εμπειρία ή ακόμα και αν έχετε στην κατοχή σας οτιδήποτε σχετικό με την θεματολογία του Αποθετηρίου (προεκλογικό υλικό, μανιφέστο, εφημερίδες , περιοδικά, ψηφοδέλτια, αφίσες κτλ.) και επιθυμείτε να βοηθήσετε και να συμβάλετε με την σειρά σας στην διάσωση της ιστορίας του φοιτητικού κινήματος της Θεσσαλονίκης μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Επιστημονικά Υπεύθυνοι:
Θεόδωρος Χατζηπαντελής  Καθηγητής του Τμήματος Πολιτικών Επιστημών
Μαρίνα Σωτήρογλου Υποψήφια Διδάκτορας του Τμήματος Πολιτικών Επιστημών

© 2015 Designed by Sandy Babanis for Aristotle University of Thessaloniki all rights reserved

Από
Κείμενο
Παρακαλούμε συμπληρώστε τα ακόλουθα πεδία jzxyi Βοηθήστε μας στην μείωση των SPAM!
  Αντίγραφο στο e-mail